yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

7 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

güvenilir hosting firmaları - #39

Türkiye'de belli başlı hosting firmaları vardır. Bu firmalar genellikle kurumsal bir kimliğe sahip olup, kesintisiz servis sağlayıcıları olarak bilinir. Destek biletlerine hızlı dönüşler yapmaları, yardımcı olmaları gibi faktörleri ile kullanıcılara hem yardımcı oluyor hemde web işlerini yürütme de kolaylık sağlamaktadır.

İlk olarak : Turhost : hızlı ve kaliteli performansı bir çok insanda güzel izlenimler bırakıyor.
İkinci olarak
İkinci sıra: Guzelhosting guzelhosting Türkiye'de bir çok webmasterin tercih ettiği nadir hosting firması olarak bilinmektedir. Destek sistemleri ve performansları gayet iyi.
Üçüncü sıra : Netinternet sağlam yapısı ve yenilikler ile göz kamaştırıyor.
Dördüncü sıra : Odeaweb şu anda kullanıyorum ve sıkıntısız hızlı bir altyapısı var.. destek hizmetleri gayet iyi.
Beşinci sıra; veridyen , r10 da ses getiren bir hosting firmasıdır. Firma İzmir de barınıyor. R10 da bir çok kişi veridyeni kullanmaktadır. Veridyen firması
Altıncı sırada ise Akwebhosting bulunuyor. Destek sisteminde sorunuz olduğunda anında yanıt alabilirsiniz. Sunucuları ise gayet hızlı ve stabil çalışmaktadır. (bkz:R10) üzerinden tanınmış hosting firmasıdır. Eskiden kullandım ve baya memnundum.

Yedinci öneri ise : Hostidex alan adı ve hosting konusunda gayet memnun kalınan bir hosting firmasıdır. Destek taleplerine hızlı cevap veriyorlar. İlgili bir firmadır. Hostidex
Bu entry güncelleme yer sonra.
3 adet entry daha var!