yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

6 + 7 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • internetten para kazanma

  internetten para kazanma ile alakalı birçok site üzerinde gerekli ve gereksiz yazılar bulunuyor. Birçoğu sadece hit, trafik amaçlı yazılmış yazılardır. bunları okumaktan bıkmış olabilirsiniz. Fakat, internetten para kazanmak isteyenler: yetenekleri dahilinde bazı işler yaparak ek gelir ya da asıl gelir elde edebilir.internetten para kazanmak isteyen kişiler için bazı önerilerde bulunacağız, bu öneriler tamamen sizin yetenek gücünüze bağlıdır.

  öncelikle şunu unutmayın ki, tek işe odaklanın ve o işi yürütün! on tane site açarsanız, on kişi olmadığınız için hiçbirine kolay bir şekilde yetişemezsiniz, zamanla çöp olur.

  (bkz:blog açarak para kazanmak) : internette birçok kişi, kendi alanında uzman olduğu konular üzerine siteler açar ve trafik / ziyaretçi elde ederek reklamlardan gelir elde eder. google adsense ile birçok kişi gelir elde etmektedir.

  sosyal medya fenomenliği - (bkz:sosyal medya) işleri: sosyal medyalarda fenomen olan kişiler genellikle aldıkları 2-3 reklam ile iyi gelir elde ederler. bu kişiler, tamamen özgün tavırları ile kendilerine pasif gelir hazırlamışlardır.

  sosyal medya'da: (bkz:instagram) , (bkz:facebook) , (bkz:twitter) , (bkz:tiktok) gibi platformlarda aktif kitle elde ettiğinizde, sizlere bunlar maddiyat olarak geri dönecektir.

  instagram: sosyal medya fenomenlerinin yoğun olarak kullandıkları platformdur. bu platform üzerinden e-ticaret ürünleri, site tanıtımı ya da kişi tanıtımı yaparak gelir elde edebilirsiniz.tiktok: son zamanlarda en çok yaygın halde kullanılan sosyal medya araçlarından biridir.(bkz:youtube) : özgün videolar hazırlayarak ve özenirseniz ciddi gelirler elde edebilirsiniz. bu işi yaparak birçok kişi evine ekmek götürüyor.

  (bkz:dropshipping) : aracılık olarak tanımlanmaktadır. dünya genelinde global e-ticaret platformlarının: amazon, alibaba gibi e-ticaret platformlarında listelenen ürünleri sizler farklı platformlara koyarak satış yaparsanız güzel paralar kazanacağınızdan şüphenis olmasın.

  anket doldurarak: hiçbir zaman önermediğim, tamamen sallamasyon olan bir sistemdir. inanmayın böyle şeylere.

  Google adsense: blog kurduktan sonra, aktif ziyaretçi toplarsanız, google adsense üzerinden pasif para kaynağı oluşturmuş olacaksınız.

  (bkz:script) - tema yapmak: php, asp, js, jquery, html, css gibi yazılım & kodlama dillerinde uzmanlğınız var ise, webmaster siteleri başta olmak üzere birçok yerde yaptığınız / hazırladığınız scriptleri - ürünleri satarak aktif gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. örneğin: themeforest dünya üzerinde en aktif script - tema satış platformudur. içerik editörlüğü: makale yazarak ya da sitelere içerikler hazırlayarak kendinize aktif gelir kaynağı oluşturmanız için en kolay para kazanma sanatıdır. her insan içerik yazamaz, hangi konuda tecrübeli ya da uzman sayıyorsanız kendinizi, o kategoride içerikler üreterek, bionluk, sadeceon, r10, wmaraci gibi platformlarda hazır makaleleri satarak para kazanabilirsiniz.


  (bkz:fotoğraf satarak para kazanma) : iStockPhotove Shutterstock gibi pazar yerlerinde çektiğiniz fotoğrafları tüm dünya üzerinde ki insanlara satabilirsiniz.