yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

8 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
  • seo uyumlu makale nedir

    (bkz:arama motorları) nın istediği kıvamda içerik yazma sanatıdır. içerikler, kullanıcıyı bilgilendirecek öznitelikte olmalıdır. seo makale denildiğinde, insanlar düşünüyor? seo uyumlu nasıl diye?


    fakat, kullanıcıların ortak düşüncesine göre google algoritması işlemektedir. (bkz:google) ve diğer arama motorları: 2.000 kelimelik bir içerik boş olsun, 1.000 kelimelik içerik dolu olsun: dolu olan içeriği göz önünde bulundurur. boş içerik kullanıcılara fayda etmez.

    "(bkz:istanbul'da en iyi kuaför) " böyle bir başlık açacaksınız diyelim: eğer ki giriş, gelişme ve sonuç düzenine dikkat etmezseniz, kullanıcılar göz gezdirip çıkacaktır.

    fakat: içeriğiniz tamamen kullancııyı bilgilendirmek amacıyla yazılmış bir içerik ise, google o içeriği daha çok ön plana çıkaracaktır. dolu içerikten kasıt: istanbul'da bilindik kuaförleri yazarsınız, en çok hangisini beğeniyorsanız ya da hoşnut kaldıysanız o kuaförü sonuç bölümünde tercih maksatlı önerebilirsiniz. bu bölümde kendi duygularınızı ve düşüncelerinizi de katmalısınız.